Kontakt oss

Bruk kontaktskjemaet for å sende oss e-post.
Ønskes kontakt med ein konkret person eller avdeling, så finn du kontaktinfo under.

Kontakt oss via e-post her:

I.L. Norborg

Postboks 45
6281 Søvik
 
Org.nr.: 975 567 494
 
Norborg Anleggsutvikling:
Business ID: NO 994 165 372 VAT

Hovedlaget

I.L. Norborg
Postboks 45
6281 Søvik
Org.nr.: 975 567 494

Kontonummer:
Driftskonto: 3900 32 12274
Prosjektkonto: 3901 31 00334

Leder

Per Gunnar Søvik
926 02 276
leder@norborg.com

Øk.ansvarlig

Inger Ann Søvik Hjelle
971 13 941
kasserer@norborg.com

Sekretær

Silje Helen Solvang-Søvik
907 82 325
mammasilje@live.com

Styremedlem

Liv Røren
915 95 160

Fotballgruppa

Kontonummer:
3901 31 02515

Leder

Lena Toven
402 37 404
fotball@norborg.com

Sportsleg utval

Arve Toven
466 37 130
fotball.sportslig@norborg.com

Styremedlem

Anne Marthe Søviknes
476 44 753
annemarthes@hotmail.com

Sportsleg utval

Tarjei Gjerset Urkedal
976  55 159
fotball.sportslig@norborg.com

Sekretær

Lena Gjerset
473 17 720
fotball.sekretar@norborg.com

Materialforvalter

Arve Grande | 920 24 716
Jostein Witsø | 918 84 051
Terese Brusdal | 950 26 102
fotball.material@norborg.com

Dommarkontakt/Baneoppsett

Marius Dulgheru
482 87 794
marius.dulgheru@vard.com

Øk.ansvarlig

Henning Sandbakk
906 02 590
fotball.kasserer@norborg.com

Økonomigruppe

George Florin Abuzotoaie
966 96 567
george.florin.abuzatoaie@vard.com

Økonomigruppe

Camilla Krogsethagen
957 81 412
krogsethagen@hotmail.com

Økonomigruppe

Trond Jøran Sæther
413 18 270
trondjoran80@gmail.com

Økonomigruppe

Albertine Reitan
469 40 002
albertine-r-91@hotmail.com

Økonomigruppe

Camilla Nilsen
993 65 692

Økonomigruppe

Kristine Nordang Longvanes
909 34 948
kristine.nordang@gmail.com

Anleggsgruppe kunstgras

Frank Olav Lausund | 900 18 504 | frank_lausund@hotmail.com
Knut-Andre Knoff Strand | 472 46 410 | knutandreknoff@hotmail.com
Stian Urkedal | 415 13 468

Ansvarleg grasbane

Endre Kalvø
908 24 386

Klubbhusansvarleg

Arve Toven
466 37 130
toven@online.no

Badmintongruppa

Kontonummer:
3901 31 02612

Leder

Randi Ulla Nogva
413 13 650
randi@sovik.no

Øk.ansvarlig

Noralf Gamlem
926 88 534
noralf@gamlem.no

Sekretær

Per Gunnar Søvik
926 02 276
per.gunnar.sovik@vard.com

Styremedlem

Edvin Marthinussen | 922 96 473 | edvin.marthinussen@icloud.com

Ingrid Stene Olsen | 476 79 111 | oingrid13@hotmail.com

Randi Hurlen | 951 51 066 | randielin@live.com

Ronja Hartmann | 951 40 195 | hartmannronja2@gmail.com

Trimgruppa

Kontonummer:
3901 31 02744

Leder

Elisabeth Stavik
476 64 670
trim@norborg.com

Øk.ansvarlig

Ingunn Sjåstad
916 15 612
ingunn.sjaastad@mimer.no

 

Volleyballgruppa

Kontonummer:
3905 13 67433

Leder

Sunniva Johansen
954 81 518
sunnivaaj@gmail.com

Øk.ansvarlig

Andreas Kjærstad
965 10 349
andreas.kjaerstad@live.no

 

Norborg Aktiv

Kontonummer:
3905 13 67425

Leder

Kristian Søviknes
932 08 630
kristian.soviknes@vard.com

Styremedlem

Dag Ringstad
958 74 049
dag_ringstad@hotmail.com

Styremedlem

Trond Elstad
412 27 685
trondelstad@hotmail.com

Styremedlem

Ådne Hellandsvik
941 66 851
aadnehellandsvik@gmail.com

Norborg Anleggsutvikling

Norborg Anleggsutvikling:
Business ID: NO 994 165 372 VAT
Kontonummer:
Tippemiddelkonto: 3910 38 04578
Annen driftskonto: 3910 37 68717

Daglig leder Anleggsutvikling:

Kristian Søviknes
932 08 630
kristian.soviknes@vard.com

Styreleder

Per Gunnar Søvik
926 02 276
per.gunnar.sovik@vard.com

Styremedlem

Hans Jørgen Hjelle
905 36 895
hans.jorgen.hjelle@morenot.no

Webansvarleg

Frode Stormyr Engeset
909 93 474
frode.s.engeset@gmail.com

Programblad

Ansvarleg redaktør

Frode Stormyr Engeset
909 93 474
frode.s.engeset@gmail.com