Kampreferat 2019

Treningskampar:
Torsdag 24. januar kl. 19 Norborg/Bratvåg2 – Fjørtoft avlyst
Tysdag 5. februar kl. 1915 Norborg/Brattvåg2 – Harøy 5-3 (3-0) Seth 3, Vågnes, Vos.
Tysdag 12. februar kl. 19 Norborg/Brattvåg2 – Skodje 6-0 (3-0) Vos 2, Alvestad, Hildre, Urke, Jenssen.
Torsdag 14. februar kl. 19 Norborg/Brattvåg2 – Blindheim 3-2 (2-1) Seth 2, Hurlen.
Torsdag 21. februar kl. 19 Norborg/Brattvåg2 – Aksla 6-0 (0-0) Seth 4, Hildre, Søviknes
Torsdag 7. mars kl. 19 Norborg/Brattvåg2 – Emblem 3-2 (2-1) Seth 3
Fredag 22. mars kl. 1830 Åndalsnes – Norborg/Brattvåg2 7-4 (6-2) Hurlen 2, Abelseth, Holmeset
Torsdag 28. mars kl. 19 Norborg/Brattvåg2 – Tomrefjord 1-2 (1-1) Vos
Torsdag 4. april kl. 19 Vestnes Varfjell – Norborg/Brattvåg2 4-1 (3-0) Seth
Måndag 8. april kl. 19 Norborg/Brattvåg2 – FK Sykkylven 6-2 (1-1) Abelseth, Hildre, Jenssen, Nilsen Rogne, Seth, Jensen 

Torsdag 11. april kl. 19 Norborg/Brattvåg2 – Stranda 6-4 (3-1) Seth 2, Jensen 2, Rogne, Hildre
Tysdag 16. april kl. 18 Norborg/Brattvåg2 – Midsund 3-4 (1-0) Seth 2, Hildre
Torsdag 8. august kl. 19 FK Sykkylven – Norborg/Brattvåg2 2-2 (1-0) Urke, Rogne

Øyacup 10. august

Seriekampar:
Torsdag 25. april kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Larsnes/Gursken 2-1 (0-1) Seth 2
Fredag 3. mai kl. 1830 Blindheim – Norborg/Brattvåg2 1-2 (1-1) Hurlen, Seth
Fredag 10. mai kl. 1900 Bergsøy – Norborg/Brattvåg2 2-1 (2-0) Seth
Onsdag 15. mai kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Valder 1-1 (1-1) Hellandsvik
Torsdag 23. mai kl. 1830 Emblem – Norborg/Brattvåg2 2-5 (1-3) Seth 2, Jenssen 2, Hellandsvik
Onsdag 29. mai kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Rollon 2-2 (1-0) Seth 2
Torsdag 6. juni kl. 1830 SIF/Hessa – Norborg/Brattvåg2 3-1 (3-0) Hellandsvik
Fredag 14. juni kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Ørsta 2-2 (1-0) Toven, Seth
Fredag 21. juni kl. 1900 Volda – Norborg/Brattvåg2 1-4 (0-2) Seth 2, Abelseth, Hurlen
Tysdag 25. juni kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Hareid 4-0 (2-0) Vos, Jonassen, Hjelmseth, Davik
Måndag 1. juli kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Hødd2 0-1 (0-1)

Torsdag 15. august kl. 1900 Larsnes/Gursken – Norborg/Brattvåg2 1-0 (0-0)
Torsdag 22. august kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Blindheim 4-2 (3-1) N. Jensen, Urke, Abelseth, Hildre
Fredag 30. august kl. 1900 Norborg/Brattvåg2 – Bergsøy 1-4 (0-3) G. Rogne
Torsdag 5. september kl. 1830 Valder – Norborg/Brattvåg2 3-2 (1-0) Aarsund, Toven
Torsdag 12. september kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – Emblem 1-2 (1-2) Barstad
Fredag 20. september kl. 1830 Rollon – Norborg/Brattvåg2 4-1 (3-0) Hildre
Torsdag 26. september kl. 1830 Norborg/Brattvåg2 – SIF/Hessa
Fredag 4. oktober kl. 1900 Ørsta – Norborg/Brattvåg2
Fredag 11. oktober kl. 1900 Norborg/Brattvåg2 – Volda
Måndag 14. oktober kl. 1830 Hødd2 – Norborg/Brattvåg2
Fredag 25. oktober kl. 1830 Hareid – Norborg/Brattvåg2